Zalety i przewagi kortu squash firmy ASB

Najwyższa jakość Korty squash’a ASB od wielu dziesiątków lat użytkowane są w znanych, cenionych i zadbanych centrach sportowo-rekreacyjnych. Co dzień odbywają się w nich ciężkie treningi zawodników ligowych i mecze rekreacyjne  zawodników grających wyłącznie dla własnej przyjemności i dla zyskania oraz utrzymania formy fizycznej. Korty squash’a ASB stały się już przed wieloma laty klasykami na świecie. Produkowane z precyzją ręcznego wykonania i nadzorowane przez fachowych współpracowników korty squash’a ASB, budowane są dzisiaj właściwie we wszystkich  częściach świata. Co dzień od przeszło 30 lat tysiące piłek testuje powierzchnie kortów ASB. Najlepsi zawodnicy na świecie  wysoko cenią  precyzję wykonania powierzchni ścian kortów ASB, jak również perfekcję i estetykę wykonania poszczególnych detali. Zachowanie się piłki po odbiciu od ścian kortu ASB uważa się za idealne. Nie bez znaczenia jest również wyjątkowo duże ograniczenie natężenia dźwięku podczas gry. Korty ASB posiadają największe światowe centra sportowo-rekreacyjne. Kort squasha ASB ze specjalnie powlekanymi ścianami zbudowanymi dzięki wyjątkowej technologii produkcji z jednego kawałka, spełnia wysokie wymagania najlepszych zawodników i stawia bardzo wysoko innym kortom. Doskonałe zachowanie piłki po odbiciu od ścian kortu squash’a ASB jest cenione na świecie, a było możliwe do osiągnięcia poprzez wypełnienie ścian suchym piaskiem kwarcowym.

Zobacz poniżej galerię zdjęć kortu.

 

WYŻYWIENIE

Na życzenie, możemy zaproponować naszym gościom domowe wyżywienie (śniadania, obiady, kolacje), a także specjalne menu na całonocne biesiady przy dużym stole.  A dla smakoszy, polecamy pieczyste oraz dziczyznę z naszych lubuskich lasów.

 

OKOLICA

Dzięki położeniu naszego Domu Wakacyjnego w pięknym otoczeniu Gryżyńskiego Parku Krajobrazowego, nasi goście mogą wypocząć w komfortowych warunkach a jednocześnie wyciszyć się dzięki obcowaniu z wszechobecną przyrodą.