Dom Wakacyjny GRYŻYNA

Kontakt

GPS: 52.185365, 15.277508

Adres:
Gryżyna 13
66-630 Bytnica


Bank: BPH S.A. o. Zielona Góra
Konto nr: 65 10600076 0000 3260 0066 9019
SWIFT: BPH KPLPK
Bytnica lubuskie 66-630 Polska

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon: 68-3915084

Telefon komórkowy: 501203232

http://www.gryzyna.pl

Formularz kontaktowy

Wyślij list. Wymagane jest wypełnienie wszystkich pól oznaczonych gwiazdką (*).

Dojazd

Położenie Gryżyny w odległości kilkunastu kilometrów od skrzyżowania międzynarodowych tras przecinających Ziemię Lubuską z północy na południe i wschodu na zachód pozwala na łatwy i dogodny dojazd.

 

Jadąc samochodem:

Od strony Berlina trasą A2 w kierunku Poznania.

Zjechać z autostrady na zjeździe w miejscowości Torzym i kierować się w kierunku Świebodzina. W Poźrzadle za stacją benzynową skręcić w prawo. W Toporowie przejechać tunelem pod wiaduktem i kierować się na Niedźwiedź, Błonie, Węgrzynice. W Węgrzynicach skręcić w prawo (kierunek Krosno Odrzańskie) i na końcu miejscowości ponownie skręcić w prawo (kierunek Gryżyna). W Gryżynie należy dojechać do przystanku autobusowego i przed nim skręcić w lewo. Nasz dom jest naprzeciwko sklepu.

Od strony Poznania lub Szczecina jadąc przez Świebodzin

W Świebodzinie kierujemy się na Lubogórę, Ołobok. W Ołoboku za przystankiem autobusowym skręcić w lewo (widoczna tablica informacyjna z kierunkiem na Rancho Gryżyna), kierować się na Krosno Odrzańskie, Bytnica. W miejscowości Rokitnica skręcić w prawo, kierunek Węgrzynice. W Węgrzynicach skręcamy w lewo (kierunek Krosno Odrzańskie), na końcu miejscowości skręcić w prawo kierować się na Bytnicę, Krosno Odrzańskie. W Gryżynie należy dojechać do przystanku autobusowego i przed nim skręcić w lewo. Nasz dom jest naprzeciwko sklepu.

Od strony Zielonej Góry Jadąc trasą S3 od strony Zielonej Góry

Zjechać z drogi ekspresowej na Sulechów i na rondzie kierować się na starą trasę na Świebodzin lokalną drogą. Już za Sulechowem skręcamy w lewo na Skąpe. W Skąpem, na pierwszym skrzyżowaniu skręcamy w lewo i kierujemy się na Cibórz i Rokitnicę. Po ok. 200 metrach, skręcamy w prawo zgodnie z drogowskazem na Cibórz. Za Skąpem, mijając rozlewiska skręcamy na Rokitnicę. W Rokitnicy kierujemy się prosto na Węgrzynice. W Węgrzynicach skręcamy w lewo (kierunek Krosno Odrzańskie), na końcu miejscowości skręcić w prawo i kierować się na Bytnicę, Krosno Odrzańskie. W Gryżynie należy dojechać do przystanku autobusowego i przed nim skręcić w lewo. Nasz dom jest naprzeciwko sklepu.

Od strony Słubic i Krosna Odrzańskiego

W Krośnie Odrzańskim, jadąc przez główne rondo leżące na trasie na Frankfurt nad Odrą - Zielona Góra, należy zjechać w kierunku Bytnicy (ok. 12 km) W Bytnicy kierujemy się na Świebodzin. Jest to prosta i jedyna główna trasa, która prowadzi właśnie poprzez Gryżynę. W Gryżynie, na pierwszym rozwidleniu drogi (obok rzeźby bobra) skręcamy w prawo w kierunku Ośrodka Wypoczynkowego. Po około 300 metrach nasz dom znajdą Państwo po lewej stronie, naprzeciwko sklepu.  

WYŻYWIENIE

Na życzenie, możemy zaproponować naszym gościom domowe wyżywienie (śniadania, obiady, kolacje), a także specjalne menu na całonocne biesiady przy dużym stole.  A dla smakoszy, polecamy pieczyste oraz dziczyznę z naszych lubuskich lasów.

 

OKOLICA

Dzięki położeniu naszego Domu Wakacyjnego w pięknym otoczeniu Gryżyńskiego Parku Krajobrazowego, nasi goście mogą wypocząć w komfortowych warunkach a jednocześnie wyciszyć się dzięki obcowaniu z wszechobecną przyrodą.