Całoroczny, ogrzewany dom składający się z salonu z dużą kuchnią, jadalnią, "bawialnią" i WC oraz 4 sypialniami z łazienkami na piętrze.

Domu Wakacyjny ma powierzchnę 180 m2. Na piętrze są cztery sypialnie z trzema łazienkami. W każdym z pokoi znajdują się na wyposażeniu dwa łóżka dwuosobowe typu wersalka. Jedna z sypialni ma dodatkowe łóżko pojedyncze. Przy pełnym obłożeniu miejsc w sypialniach, maksymalnie możemy zapewnić nocleg dla 17 osób. Sugerujemy pobyt w grupach nie większych niż 12-14 osobowych. W przypadku zainteresowania pobytem w większych grupach, mamy również możliwość organizacji noclegów w  w pokojach zlokalizowanych w budynku squash.

Na parterze, znajduje się otwarty pokój dzienny z wygodnymi sofami, kominkiem, sprzętem RTV, otwartą, komfortową kuchnią w pełni wyposażoną w niezbędny sprzęt: zmywarkę, lodówkę z zamrażarką, piekarnik, mikrofalówkę, płytę do gotowania oraz pełną zastawę stołową. Przy pokoju kominkowym i kuchni znajduje się dodatkowa toaleta. W piwnicy znajduje się pomieszczenie rekreacyjne z sauną fińską.

 

Rzut parteru

 

Rzut poddasza

Dodatkowe warunki dotyczące rezerwacji:

  • Minimalny okres rezerwacji to 2 doby 
  • Święta Bożego Narodzenia - brak możliwości rezerwacji 
  • Sylwester –  rezerwacja na minimum na 6 dób
  • Wakacje, tj. od ostatniego weekendu czerwca do ostatniego weekendu sierpnia - rezerwacja w okresach tygodniowych od soboty do soboty.
  • Wielkanoc - rezerwacja od piątku na minimum 4 doby
  • Majówka - rezerwacja minimum 4-5 dób w zależności od rozkładu dni
  • Boże Ciało - rezerwacja minimum 4 doby 

 

Cennik pobytu:

Sezon                                                                                      
Sezon letni (lipiec-sierpień) do 10 osób - tydzień: sobota - sobota
Każda dodatkowa osoba od 11 do 17
3990 zł
399 zł
Weekend poza wakacjami i weekendami specjalnymi do 10 osób
Każda dodatkowa osoba od 11 do 17
1000 zł
100 zł
Doba w tygodniu do 10 osób
Każda dodatkowa osoba od 11 do 17
500 zł
50 zł
Majówka, Wielkanoc, Boże Ciało za dobę do 10 osób
Każda dodatkowa osoba od 11 do 17
600 zł
60 zł
Sylwester do 10 osób za dobę
Każda dodatkowa osoba od 11 do 17
650 zł
65 zł

 

Galeria zdjęć 

 

DOM
WAKACYJNY


Całoroczny Dom Wakacyjny


Dom z sauną, do wyłącznej dyspozycji gości

  od 500 zł
Całoroczny Dom Wakacyjny, w którym znajdują się 4 sypialnie na piętrze i duży salon z kuchnią i częścią kominkowo- rekreacyjną. W sypialniach jest 17 miejsc noclegowych, lecz ze względu na niewielką powierzchnię sypialni, sugerujemy alokację do 12-13 osób. Pozostałe osoby mogą wygodnie mieszkać w pokojach z bezpośrednim wejściem z ogrodu.

POKOJE
W OGRODZIE


Pokoje z bezpośrednim wejściem z ogrodu


Pokoje z łazienką, TV i kuchnią

  od 100 zł
Z tyłu budynku squash, dla dyspozycji gości posiadany dwa pokoje z bezpośrednim wejściem od strony ogrodu. Pokoje są dwuosobowe, z możliwością dostawki dla 3 osoby. Goście mają również do dyspozycji w pełni wyposażoną, wspólną dla 2 pokoi kuchnię umiejscowioną w wolnostojącym małym domku.

POKÓJ
PRZY KORCIE


Pokój przy korcie squash


Pokój z łazienką i TV

  od 100 zł
2-osobowy pokój z łazienką i TV w bduynku squash bezpośrednio przy korcie.

WYŻYWIENIE

Na życzenie, możemy zaproponować naszym gościom domowe wyżywienie (śniadania, obiady, kolacje), a także specjalne menu na całonocne biesiady przy dużym stole.  A dla smakoszy, polecamy pieczyste oraz dziczyznę z naszych lubuskich lasów.

 

OKOLICA

Dzięki położeniu naszego Domu Wakacyjnego w pięknym otoczeniu Gryżyńskiego Parku Krajobrazowego, nasi goście mogą wypocząć w komfortowych warunkach a jednocześnie wyciszyć się dzięki obcowaniu z wszechobecną przyrodą.