Zapraszamy Państwa na Pojezierze Lubuskie niedaleko Świebodzina, do naszego Całorocznego Domu Wakacyjnego położonego w centrum malowniczej wsi Gryżyna, położonej nad jeziorem Kałek w Gryżyńskim Parku Krajobrazowym bogatym w czyste jeziora, stawy, lasy, grzyby i niespotykaną w innych regionach przyrodę.

Na terenie naszej posesji znajdują się trzy budynki: Całoroczny Dom Wakacyjny, składający się z dużego salonu z kuchnią i jadalnią oraz 4 sypialni dla maksymalnie 12 osób. Dom ten udostępniamy jako całość do wyłącznej dyspozycji wynajmujących; Budynek Squash, gdzie znajdują się 3 dodatkowe pokoje: - dwa w zależności od potrzeb dwu- lub trzyosobowe oraz jeden dwuosobowy. Przy nich usadowiona jest wolnostojąca, w pełni wyposażona kuchnia. W trzecim, najmniejszym budynku mieszka opiekun, który jest zawsze do Państwa dyspozycji. 

Część ogrodu przy Całorocznym Domu Wakacyjnym jest oddzielona roślinami od części z pokojami przy budynku squash, stąd jest możliwy podział na dwie oddzielne grupy osób przebywających w naszym obiekcie.

Pobyt

Nasz dom pełni funkcje Całorocznego Domu Wakacyjnego – Agroturystyki, gdzie mogą Państwo spędzić wakacje, ferie, weekend lub zorganizować imieniny, urodziny. Dla firm udostępniamy nasz obiekt na różnego rodzaju szkolenia, imprezy integracyjne, konferencje i prezentacje. W sezonie jesienno- zimowym, szczególnie po udanym grzybobraniu, polowaniu, czy też spacerze po parku gości mieszkających w Domu Wakacyjnym, zapraszamy do suchej sauny fińskiej. Na miejscu znajdą Państwo zarówno atrakcje dla osób chcących wypocząć aktywnie, jak i gości pragnących wyciszenia i odpoczynku od zgiełku. Oprócz samego pobytu, możemy Państwu zaproponować wiele udogodnień i atrakcji. W tym między innymi przygotowanie pełnego wyżywienia z pieczystym, organizacji imprez, atrakcji sportowo- rekreacyjnych (paintball, pomoc w organizacji spływów kajakowych, wycieczki rowerowe, quady) i wielu innych.


Teren

Teren, na którym położona jest nasza posesja o powierzchni 2000 m2 jest ogrodzony, a więc bezpieczny dla dzieci. Znajdują się tam meble ogrodowe, sprzęt do grillowania, miejsce na ognisko, sprzęt sportowy (stół do ping-ponga, zestaw do bagbintona, rzutki i in.), plac zabaw (huśtawki, piaskownica), prysznic ogrodowy oraz ogrodzone miejsce parkingowe dla samochodów.

 

Zostaliśmy docenieni

Kiedyś nasz "Dom Wakacyjny" był starą, wiejską stodołą. Krótki czas po zakończeniu metamorfozy, w dniu 16 stycznia 2008 roku, otrzymaliśmy od Wydawnictwa Murator Główną Nagrodę w konkursie na Najpiękniejsze Domy w Polsce w kategorii „modernizacja” ! Konkurs był ogłoszony z okazji 25-lecia powstania tego miesięcznika. Jesteśmy bardzo dumni z otrzymania tak prestiżowej nagrody. Bardzo się cieszymy, iż nasz trud stworzenia domu z duszą i wspaniałej atmosfery wypoczynku został doceniony przez rzeszę specjalistów z zakresu architektury. Zobacz prezentację naszego Domu z płyty Muratora.

 

WYŻYWIENIE

Na życzenie, możemy zaproponować naszym gościom domowe wyżywienie (śniadania, obiady, kolacje), a także specjalne menu na całonocne biesiady przy dużym stole.  A dla smakoszy, polecamy pieczyste oraz dziczyznę z naszych lubuskich lasów.

 

OKOLICA

Dzięki położeniu naszego Domu Wakacyjnego w pięknym otoczeniu Gryżyńskiego Parku Krajobrazowego, nasi goście mogą wypocząć w komfortowych warunkach a jednocześnie wyciszyć się dzięki obcowaniu z wszechobecną przyrodą.